Srpen 2012

Oční linky - Vše o nich

24. srpna 2012 v 19:08
Ahoj holky !

Po dlouhé době jsem se sem vrátila a řekal si ,že udělám článek o linkách na oči a takové ty věci kolem toho. No , z mojí vlastní zkušenosti sem začla tužkou na oči , byly to moje první experimenty , co za to fakt stály, potom jsem přešla k fixu a jednou jsem to zkoušela tekutýma očníma linkama a z toho jednou gelovýma. Abych pravdu řekla nejlépe se mi pracovalo s tužkou ,ale můj názor na to je , že nejlépe vypadají ty tekuté. Samozřejmě ,abych dodala existují třeba i hnědé ,bílé modré atd.

Tekuté oční linky
Na tekuté oční linky ,ale potřebujete pevnej stisk a udělat vyhovující polohu pro ruku. Výsledek vážně stojí za to. Koupíte v každé drogerii a ceny , co jsem tak viděla se pohybují kolem 65,- až 120,- !
Na ukázku jsem přidala obrázek zrovna od Astoru ,která by se mohla pohybovat kolem 80 - těch 120,- ,ale existují i levnější a ve finále vypadají taky velmi dobře.


Fixy , pera

Jako další se dají udělat i dobré linky tekutými fixy , či pery. Z mé zkušenosti mi nabídla v parfumerce linkovací fix on Jenny Lane tuším a vůbec mi nebarvil , z čehož jsem byla zklamaná,ale zase můžu říct ,že se fixem dělají linky lehčeji,než těmi tekutými. Nevýhodou je ,že velmi rychle vysychají. Cena ,no já ji koupila za 90,- ,ale viděla jsem je i za 75 - i 300,-.
Malá ukázka pro představu:


Tužka na oči
K tužce na oči snad nemusím nic dodávat. Ve finále to nevypadá ,ale dobře jako přímo linkovačkou. Tužkou se dělají linky nejlehčeji ,podlě mě. Tužkou se dá malovat i dovnitř oka, což oko opticky zmenšuje. Mám odzkoušené celkem dvě. první byla VERONA ,či jak polská a byla otřesná! Byla vyšouvací , stála mě 35,- a vůbec nemalovala. Druhá byla za 20,- z DM , vyšouvací od miss sporty a byla velmi dobrá - pro začátečníky doporučuji. No, a cena se pohybuje kolem 20 , 30 možná i 40,- . jak jste ,tak mohli číst.


Gelové oční linky
Prodávají se jakoby v nadobce ,nebo , jak to popsat a kupuje se k nim speciální štěteček. Štěteček stojí kolem 20 a 30ti kč. Je to celkem dost za takovou potvoru , no. Gelové oční linky jsou velmi dobré a dlouho vydrží , četla jsem ,že až dva dny a těžko se smývají , prý hůře , než tekuté. Ceny gelových linek jsou cca za 69 - 100,- možná i víc , ale to jsem neviděla.