Duben 2012

Když jsou malé stydké pysky velké - líbí se klukům?

26. dubna 2012 v 13:40
Ahoj , na svém blogu jsem zas po nějaké té době a tyden zpátky jsem projížděla stránky a všimla si ,že děvčata ve věku 12,13 - 17 let trápí jejich pysky ,protože je mají ,,velké". Můj blog nemá být na takovéto témata zaměřen ,ale prostě to sem napsat musím , když čtu ,jak se nad tím každá druhá trápí ..

Takže prvně
Každá z nás jsme jiná vzhledově , každá z nás má jinak velkou nohu , jinak dlouhé vlasy , jinak dlouhé řasy , prsty , , ruce , krk a tak stejně to platí i tam ,,dole". Čímž chci říct , že není duvod ,proč se nemít ráda i tam dole a smířit se s tím , že už sme se tak narodily.
Ale proč holky v pornu mají stydké pysky malé?
Děsnej podnadpisek ,ale většina holek ,co řeší tento "problém" si tohle řeknou v hlavě. Je to tak .. porna jsou často upravovaná a slečny v nich mají většinou pysky po chirurgickém zákroku a to včetně prs ,ale jsou i takové ,co ne :) . Ale proč asi bývají porno stránky a vubec až od osmnácti ? Přesně tak , ale každej to poruší a když to řeknu takhle ,tak tam zahlídneš holku s dokonalou prdelkou kozama , jak vozama a buchtičkou mezi nohama a pak si řekneš , že si divná ,ale to není pravda :) ..
Co na to řekne můj kluk?
Abych byla upřímná taky jsem se toho bála ,ale vše proběhlo ,jak mělo. Víte když vás ten kluk miluje , pro to jaká jste , tak přece nebude řešit to , jak vypadáte dole .. Navíc bude , tak nadrženej , že to nebude v ten moment ani řešit a hotovo. Navíc hodně kluků říká , že při orálu je to výhoda , že si mají aspoň s čím hrát ,když to řeknu takhle. nebudu to víc rozebírat , kluk je vubec rád , že má holku se kterou může provozovat sex. Pravda je , že se podívá a možná bude očekávat něco lepšího ,ale časem jim dojde že to má skoro každá holka. ;) A abych dodala. Muj kluk , na to neřekl nic a furt si tam se mnou dole hral , je to fajn , neni se čeho bát ! :)
Jeden pysk mám delší , než ten druhý
Tohle není vubec třeba řešit. Holky nedělejte si s tím vůbec hlavu .. s tímhle jsem se sice nikdy nesetkala ,ale dočetla jsem se ,že to má taky hodně holek , skrátka je to všude stejný ,jak to tak čtu. Kluk ,kterýmu by to vadilo je tupec ,kterej nemá všech pět pohromadě a je to blboun ,kterýmu byste měly dát zleva i zprava a ještě mu říct ať se koukne na toho svýho bimbasa..
Nejsem s tím spokojená , chci se toho zbavit , co mohu podniknout ?
Tohle neříkej dokud Ti to neomezuje nic ve sportu , jízdu na kole nebo noseni uplých věcí , protože větší pysky jsou lepší v tomhle , že lépe dosahujete vyvrcholení .. Často se to říká. Pokud ti to ,ale vadí nebo z toho máš opravdu velké mindráky dá se to upravit chirurgicky .. Pár konatků určitě najdeš na internetě ,ale nejdřív v 18ti ,jelikož tvé tělo se stále vyvíjí!!!

Malé × velké stydké pysky ? - které jsou častější ?
Je dokázáno ,že 86% žen má větší malé stydké pysky. Takže není , co řešit.. ! :)