Movies about dance / Filmy o tanci

22. února 2012 v 16:54
Street Dance 3D
Film je vlastně o jedné taneční anglické Crew ,která si nese název Jay2.0 do té doby , dokud je jejich "boss" Jay neopustí. Poté má vše na starosti Carly,ale nějak se jim nevede. Jednou Carly osloví velmi charismatická dáma jménem Helena , která poté co je uvidí na vlastní oči tančit v nákupním středisku , že by jim vypůjčila sál na cvičení . Velmi luxusní a velký sál ,ale pod podmínkou ,že naučí jejich baleríny a baleťáky dávat do tance více elánu a vezmou je mezi sebe . Nic se nevede a street tanečníci nedokážou donutit baleríny a baleťáky k tančení street dance. Vše se po nějaké době povede , sblíží se a uvědomí si ,že tyhle dva tance se dokážou dát dohromady.

TRAILER:
Let's Dance 1
Během pár minut se dokáže život jedného velmi tanečně nadaného chlapce jménem Tyler změnit. Tyler se spolu s přáteli večer rozhodl , že velmi "příjemně" navštíví školu MŠU (Marylandská Škola Umění) a vše co tam najdou rozbijí. A tady vše začíná. Tyler vzal všechnu tu ,,špínu'' na sebe , zastal se přátel a tak dostal určitý počet veřejných prospěšných prací na této škole. Potká tam krásnou dívku jménem Noru , která má sen stát se úspěšnou tanečnicí. Vše unguje ,jak má do té doby,než její partner si zlomí nohu a tak nemůže nadále cvičit. Zoufale hledá někoho na cvičení ,ale jediný kdo byl podle jejich představ byl Tyler. Vše spolu nacvičili ,ale ve filmu nechybí drama,láska,napětí,donrá hudba a ani hádky.

TRAILER:

Let's Dance 2
Hlavní postavou příběhu je rebelka Andie , která je členkou uznávané taneční crew 410. Crew 410 má od všech ostatních crew z okolí dá se říct respekt. Pro Andie je 410 její druhá rodina , pro kterou by udělala první poslední. Andie ,ale bude muset odejít ze 410 , jelikož její opatrovnice se dozvěděla ,jak se chová crew , kde všude sprejuje své logo atd a bude ji chtít poslat za tetou do Mexica. Andie spolu s Tylerem se povede její opatrovnici předsvětšit pod podmínkou ,že začne chodit do školy a podá přihlášku na MŠU ,kde se ji povede dostat. Jak jsem již psala crew ji "odkopne" a tak Andie založí novou crew spolu s Chasem. Klukem z MŠU taky díky kterému se tam dostane. Dostane tahle nová crew respekt zpět a vyhraje street?

TRAILER:

Let's Dance 3D
Bez Luka, muže díky kterému vznikla taneční crew Piráti má dva sny. Ten jeden vést tuhle crew , jak nejdýl to půjde , dát jim vše co potřebují a stal se filmařem. Taneční crew si ho velmi váží ,protože bez něj by skončili na ulici. Piráti se chtějí dostat do finále ,což se jim povede velmi hladce. Do příběhu filmu se připlete kráska Natali ,která poblázní hlavu Lukeovi. Nebude zde chybět zklamání ,ale nakonec se spolu udobří. Vše se začne hroutit od té doby až Luke nezaplatí za jejich "sídlo" částku za pět měsícu a "sídlo" se dává do dražby ,což jim zajistí ,že jsou bez střechy nad hlavou. Nakonec vše dopadne dobře. Ve filmu nechybí ani velmi dobré skladby a různé typy tance.
TRAILER:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dan Beneš | E-mail | 26. dubna 2012 v 13:02 | Reagovat

Ahoj..heleť se..máš dobrej blog zaměenej na tanec a tak........no taky sem nejakej takovej chtel zalozit uz delsi dobu atak jestli bys treba nechtela....,,spolupracovnika" a trochu bychom to vylepšili ... nejde o podvod :))))..ozvi se na email , diky ;))

2 saruska | Web | 8. června 2012 v 21:15 | Reagovat

Miluju ty filmy!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama